trx

trx

رابطه trx با ورزش های دیگر

trx جز ورزش های معلق حساب می شود. تمرینات معلق ورزش هایی هستند که بر مبنای افزایش قدرت و استقامت بدن بر پایه وزن خود انسان تعریف می شود.
تی آر ایکس

آنچه درباره trx اتفاق مهمی محسوب می‌شود این است که این رشته ارتباط نزدیکی با ارگان های دولتی مختلف مانند بهزیستی‌، علوم پزشکی، آموزشی و پرورشی، بخش روان درمانی، کاردرمانی، فیزیوتراپها و در کل جامعه پزشکی و پیراپزشکی و وزارت نیرو و ارتش و دارد. در واقع بیشتر افراد جامعه پزشکی و پیراپزشکی، همینطور پرزشکاران حرفه‌ای و کماندوها و حتی بسیاری از خانواده‌ها می‌توانند به راحتی در منزل به trx میپردازند.این گستردگی افرادی که این ورزش می‌تواند پوشش دهد و مورد استفاده قرار گیرد، باعث شده ارتباط عمیقی بین trx و سایر ورزش ها ایجاد شود.

trx

در‌واقع بسیاری از افراد معتقدند علاوه بر اینکه این ورزش باعث قوی شدن بدن و استقامت می شود، باعث قدرت مفاصل و ماهیچه ها میشود. در‌واقع trx آسیب پذیری بدن را کاهش می‌دهد و درست به همین دلیل می‌تواند برای هر گروه با هر میزان آمادگی مناسب باشد.

trx

 trx در خانه

اما حرکاتی که با trx  میتوان انجام داد می تواند تاثیرات متفاوتی بر روی بدن بگذارد. در این قسمت چند نمونه از این ورزش ها را برایتان میگذاریم. البته دقت داشته باشید که این ورزش باید با دقت بالا انجام گیرد.
از حرکات کششی که با trx امکان پذیر است، حرکاتی است که در تصاویر زیر میبینید. دقت کنید که باید حرکات را با دقت، حوصله و آهسته انجام دهید. به نحوی که آن حرکات را در بدن خود احساس کنید. این حرکات مربوط به عضله ها میباشد. 

trx
trx
trx
trx
trx
trx
trx
trx
trx

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *