ورزش با بند تی ار ایکس

با بند تی ار ایکس چه ورزش هایی در منزل میتوانید انجام دهید؟

شما می توانید با بند تی ار ایکس ماهیچه های خود را در شش ماه ورزیده کنید. به شرطی که ورزش ها را درست و مدام انجام دهید. این ورزش ها با بند تی ار ایکس تنها برای زمانی است که شما آمادگی قبلی را برای ورزش داشته باشید و در جهت ورزیده شدن ماهیچه هایتان به سراغ بندهای تی ار ایکس بروید.
اما چه حرکاتی می تواند شما را به هدفتان برساند؟

۱٫ خود را به بندهای تی ار ایکس بیاویزید!

این ورزش آفریده ذهن کسی است که در ناوگان دریایی کار می کرده است! بنابراین اصول اولیه بسیار ساده است اما تاثیر فوق العاده ای دارد. بندهای تی ار ایکس را بگیرید و سعی کنید پاهای خود را به سمت جلو و کشیده نگه دارید. مقاومتی که در برابرا جاذبه از خود نشان خواهید داد باعث سوخت چربی و ایجاد ماهیچه ای قوی تر خواهد شد.

trx۲٫ وزن خود را به بند تی ار ایکس بسپارید!

در مرحله اول بند تی ار ایکس را بگیرید و بنشینید، به بند تی ار ایکس اجازه دهید که وزن شما را تحمل کند.
در حالیکه بلند میشوید، دستان خود را در دو سمت بدنتان باز کنید، این حرکتی است که بر روی تمام قسمت های بدنتان تاثیرگذار خواهد بود.

trx

  ۳٫ بند تی ار ایکس و ماهیچه های سینه و بازو

در این قسمت بر روی عضله های سینه و بازو کار خواهد شد. بند تی ار ایکس را محکم بگیرید و به سمت جلو بروید. انگار که در حال افتادن هستید و به کمک بند تی ار ایکس خود را نگه داشته اید. سپس دست چپ خود را باز کنید و دست راست را در مقابل سینه خود نگه دارید. پس از چند لحظه حرکت را عوض کنید و دست راست خود را باز کنید. 

trx

 

۴٫ بند تی ار ایکس را بگیرید و از پشت بیفتید!

در مرحله بعد بند را بگیرید و به سمت پشت سرتان آویزان شوید! سپس سعی کنید بدون اینکه پاهای خود را حرکت دهید بالاتنه ی خود را بالا بکشید و به سمت بند بیایید. تکرار این حرکت را تا زمانی که احساس لرزش در خود داشتید، ادامه دهید. 
بند تی ار ایکس

۵٫ سر خود را به سمت بند تی ار ایکس بیاورید!

در این حرکت باید به سمت جلو وزن خود را بیندازید روی بند تی ارایکس. درست برعکس حرکت قبل. ابتدا دستان خود زا خم کنید به گونه ای که ساعد دستتان در جلوی سرتان قرار بگیرد، سپس دستان خود را صاف کنید و از بندها فاضله بگیرید.

بند تی ار ایکس

۶٫ بشین و پاشو!

بند و دسته های تی ار ایکس را در دست بگیرید و تنه خود را به سمت عقب بکشید. حال بنشینید و پای چپ خود را خم کنید، در حالیکه وزن بدنتان روی کمرو پشتتان است. پای راست خود را دراز کنید. درست شبیه به تصویر. حرکت را با عوض کردن پاها ادامه دهید.

بند تی ار ایکس

۷٫ قدم بزنید!

پای چپ خود را درون یکی از حلقه ها بیندازید و پای راست خود را خم کنید. در این حالت به صورت نیمه نشسته در می آیید، سپس پای راست خود را صاف کنید و پای چپ خود را انگار که یک قدم بلند برداشته است، به سمت جلو بیاورید.
بند تی ار ایکس

۸٫ حرکت نشسته با بند تی ار ایکس

روی زمین دراز بکشید و پاهای خود را درون حلقه تی ار ایکس قرار دهید. قسمت میانی بدن خود را تا جایی که میتوانید بالا بیاورید و فشار را به پاهای خود منتقل کنید. وزن خود را روی کمر خود نیندازید.

بند تی ار ایکس

۹٫ V بسازید!

پاهای خود را درون حلقه ها بیندازید و دست های خود را روی زمین قرار دهید. قسمت میانی بدن خود را بلند کنید. انقدر که نیم رخ بدنتان شبیه به v شود. دوباره بدن خود را صاف کنید و حرکت را تکرار کنید.

بند تی ار ایکس

۱۰٫ بندهای تی ار ایکس و پهلوهای شما

در این قسمت همچنان پاهای خود را در حلقه های تی ار ایکس نگه دارید، در حالیکه یک دست خود را بر روی زمین قرار داده اید، و دست دیگر به سمت بالا صاف است، پهلوی خود را بالا بکشید تا با بدنتان در یک خط مستقیم قرار بگیرید. پهلوی خود را روی زمین قرار دهید و دوباره حرکت را تکرار کنید.

بند تی ار ایکس

۱۱٫ شنا با بند تی ار ایکس

پاهای خود را در بند قرار دهید و حرکت شنا را اجرا کنید، درست شبیه به تصویر…

بند تی ار ایکس

۱۲٫ خرید بند تی ار ایکس

اگر مایل به اجرای این تمرینات در منزل خود هستید و می خواهید تی ار ایکس بخرید، میتوانید به اینجا مراجعه کنید.

بند تی ار ایکس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *